„Bangaranga“

Като почитател на класическия рок и хеви метъла, за мен всичко най-добро в музиката вече беше създадено от 70-те до 90-те години на миналия век. Това е моята музика, моите послания, моята интелектуална честота. Нямам нужда от нищо друго като музикални емоции, а и не бих могъл да ги припозная като свои, да ги почувствам.
Това обаче трябва ли да ме прави кисел чичак, който хейти новите вкусове и музикални тенденции, които не разбира и не усеща?
Не, разбира се!
Предпочитам да бъда rock and roll чичак, който се радва на успеха на едно българско момиче, което точно в този момент стои на един от музикалните върхове, а целият свят говори за това и за България.
Успех, DARA!
Сега всичко е в твои ръце!
От тук нататък ще ти е още по-трудно не заради нещо друго, а заради прословутата Летва на очаквания, която ти сама вдигна много високо, но се надявам да устоиш и да успееш отново!
We salute you!


